![duyuru-1-696x368](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2021/07/duyuru-1-696x368-696x368.jpg)
Değerli Öğretmenlerimiz,
Covid pozitif veya temaslı olan öğretmenlerin uzaktan RAPOR temin etmeleri konusunda karmaşıklık yaşanmaması konusunda, sorumlu doktor ile yaptığımız görüşmede, şu şekilde bir yol izlenmesine karar verilmiştir.
- Her okulda bulunan PANDEMİ KURULU, kendi okulunda Covid 19 geçiren ya da temaslı olan öğretmenler için 0539 117 07 26 numaralı whatsapp hattından rapor talep edebilecektir.
- Bu şekilde verilecek raporlar, LEFKOŞA ve YAKIN ÇEVRESİ DIŞINDA bulunan bölgeler için geçerlidir.
- Öğretmenlerin bireysel olarak rapor talep etmemeleri, raporlarını bu konuda tek sorumlu olan okul pandemi kurulu aracılığıyla temin etmeleri ÖNEMLİDİR.
Saygılarımızla,
Mehmet GÜNEYLİ
Mali Sekreter
Yönetim Kurulu (a.)