ÖĞRETMENLERİMİZ GÖREV BAŞINDADIR
UBP-DP-YDP hükümetinin basiretsizliği, iş bilmezliği, Garagöz-Hacivatı oynamasının devam ettiği bu dönemde de kamusal eğitim gailemiz sürmektedir. Bu amaçla aylardır Eğitim Bakanlığına kapanma dahil gerekli tüm hazırlıkları yapmaları için çağrı yapıp uyarmamıza rağmen hazırlık yapılmamıştır. Okulların eğitime ara vermesi karşısında okul idarelerimiz ve öğretmenlerimiz 24 Ağustos’tan beri görevleri başında cana başla çalışmaktadır. Yalnızlığa mahkum edilmelerine rağmen … ÖĞRETMENLERİMİZ GÖREV BAŞINDADIR okumayı sürdür
WordPress sitenizde gömmek için bu adresi kopyalayıp yapıştırın
Bu kodu sitenize gömmek için kopyalayıp yapıştırın