![DSC_0075](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2018/02/DSC_0075-696x464.jpg)
2 Şubat 2018 tarihinde İlerici Kıbrıslı Rum Öğretmenler İnisiyatifi davetiyle KTOEÖS ve KTÖS olarak Güney Lefkoşa’da 1 ilkokul – 2 Ortaokul olmak üzere 3 okul ziyareti edilerek Kıbrıslı Rum meslektaşlarımızla görüştük, öğrencilerle tanıştık.
2 Şubat 2018 tarihinde İlerici Kıbrıslı Rum Öğretmenler İnisiyatifi davetiyle KTOEÖS ve KTÖS olarak Güney Lefkoşa’da 1 ilkokul – 2 Ortaokul olmak üzere 3 okul ziyareti edilerek Kıbrıslı Rum meslektaşlarımızla görüştük, öğrencilerle tanıştık.