![1](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2023/07/1-696x464.jpg)
Dünya Sendikalar Federasyonu’na üye Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum sendikalar olarak Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği ziyaret edildi.
![](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2023/07/4-300x200.jpg)
11 Temmuz 2023 Salı günü Dünya Sendikalar Federasyonu’na üye Kıbrıs’ın Kuzeyinde örgütlü sendikalarımız KTAMS, DEV-İŞ, KTÖS, KTOEÖS, KOOP-SEN, BES, DAÜ-SEN ile Güney Kıbrıs’tan PEO, Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Karakaya ve yönetimini ziyaret etti.
![](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2023/07/3-300x200.jpg)
Sendikalarımız dernek yönetim kuruluna taziyelerini iletirken, derneğe bağış takdiminde bulundu.
![](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2023/07/5-300x200.jpeg)
![](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2023/07/2-300x200.jpg)