![duyuru](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2017/10/duyuru-1-696x368.jpg)
Değerli Müdür, Müdür Muavini ve Öğretmenlerimiz,
Milli Eğitim Bakanlığının itirazlar sonucu oluşturduğu, fakat sendikamızın olumsuz olarak yazılı görüş bildirdiği nakil bekleme listesi için lütfen linke tıklayınız: İtirazlar Sonucu Bakanlık tarafından oluşturulan Nakil Bekleme Listesi 18 Haziran 2020
19 Haziran-1 Temmuz 2020 tarihleri arası nakil çalışmaları yapılacaktır. Nakil için aranabileceğinizden telefonunuzun ulaşılabilir olduğundan lütfen emin olunuz.