![DSC_0025](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2018/07/DSC_0025-696x464.jpg)
2017-2018 akademik döneminde sendikamız tarafından üyelerimize ve halkımıza yönelik düzenlemiş olduğumuz İngilizce ve Yunanca dil kurslarımız tamamlandı.
Kurslarımızı katılan kursiyerlere ve katkı koyan eğitmenlerimize 2 Temmuz Pazartesi günü 17:00’de sendikamızın Lefkoşa Merkez Binasında sertifikaları Başkanımız Selma Eylem ve Genel Sekreterimiz Aziz Selengin tarafından takdim edildi.
2018-2019 akademik dönemde yeni çağrı ve başvuru kabulüyle kurslarımızın Ekim 2018’de yeniden başlatılması planlanmaktadır. İlerleyen tarihlerde kurslarımızın duyurusu yapılacaktır.