![KTOEÖS Eğitim, Kültür ve Sanat Etkinliği afişi](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2018/05/KTOEÖS-Eğitim-Kültür-ve-Sanat-Etkinliği-afişi-696x992.jpg)
Değerli Öğretmenlerimiz,
50. Kuruluş yıldönümümüzde bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Eğitim Kültür Sanat Festivali Etkinliklerimiz kapsamında 8 Haziran 2018 Cuma 19:00-22:00 saatleri arasında sokak şölenimizi gerçekleştireceğiz.
Bu şölende sahne performansı (şarkı, şiir, dans) sergilemek isteyen öğretmenlerimizin veya bu kapsamda hazırladıkları öğrencileriyle birlikte öğretmenlerimizin 4 Haziran 2018 Pazartesi’ne kadar sendikamız sekreterliğine kayıt yaptırmalarını önemle rica ederiz.
Saygılarımızla,
Selma Eylem
Başkan
(Yönetim Kurulu a.)